Contact Us

Kutztown University Foundation

Wiesenberger Alumni Center
15197 Kutztown RD
P.O. Box 151
Kutztown, PA 19530

P: 610-683-4110

E: info@kuf.org

GBAC HERO

 

 

GOLDEN BEAR
ATHLETICS
CLUB
MEMBERS

*as of 1/31/21


Paul Abrachinsky Eric Long
Jean E. Adam Jacob T. Long '15
Darlene Adams Terrence J. Longmore '11
Shane M. Adams '00 Jamie Lontz
Anthony Agadis Cheryl Lord
Lindsey L. Akers Chelsea M. Lovelace '11
Michael Albergo Angela R. Lowe '00
Michael Albergo Laura C. Luca '03
Joshua E. Alger '19 Suzanne Lucine '77
Benjamin Allison Joseph D. Ludwig '71
Michele A. Aloisio Michael E. Ludwig '80
Carlene Altemose Elva Lugo
Karin L. Althouse '99 Andrew J. Lukievics '77
Jamie L. Amalfe Greg A. Lund '89
Rushi Amin '15 Scott L. Lustig '79
Hannah Amos '19 Elizabeth Lynch
Steven T. Amos Patrick Lynch
Noreen Anderson Rachelle L. Lynette '99
Rodney Anderson Richard G. Lyons '69
Phyllis Andrews Richard T. Lyons
Debbie Anemone Janice MacKenzie
Timothy C. Anspach '78 Scott MacKenzie
Stephen Argen Dr. David C. Madden
Marcela Arizpe Gregory P. Madlinger '71
Joseph P. Arndt '97 Kimberlee Mafaro
Robert D. Ashcraft '80 Thomas J. Mahler '67
C. Jay Ashworth William W. Mahler '97
Jeffrey Askins Stephen D. Maine '18
Gordon R. Atkisson Jr. Trisha Makos
Kyle T. Atwell '99 H. Terrence Mancini
Joy Augustus Corinne A. Manela '16
Anne M. Auld Pamela Manela
Brian Auld Thomas E. Mann '04
Jacob T. Austin '14 Ronald L. Marburger '61
Jake Austin Ben Marchese
Peggy J. Austin '80 Janele M. Marek '00
Donna Auvil Lauren Marron '14
Rosa G. Avram Shanna Marte
Marianna C. Axenroth Alice Martin
Regina Axenroth Darrell L. Martin '10
John A. Babinchak Jr. Steven Martinez
Francis Babinchock '82 Dawn Martini
Kristen F. Bachert Timothy R. Masluk '80
Mary A. Bailey Erin Massey
Anne Baker Wendy M. Mastrocola
Sam Baldwin Shera S. Mataya
Thomas Baldwin Patrick H. Mathuse '97
Wendy Ball Wayne C. May
George F. Balzer III '69 Barbara Mayewski
Gregory J. Bamberger Josephine Mayk
Suzanne Barki Gary S. Mayo '72
KJ Barrett Nick McBreen '18
John Barrick Michael McCardell
Douglas F. Barry '85 Glen J. McCartney
Heather M. Bartholomew '04 Corrine McConville
Dr. George W. Barton '71 Donna M. McCormick-Miller '85
Jeb Bartow Thomas C. McCready
Diana M. Basciano Bernard L. McCree
Kelly Batz Joan McCullen
Charles C. Bauer '17 John E. McDonnell Jr.
David C. Beck '83 Williams F. McFalls
Helen l. Becker '53 Stephanie L. McGrail '08
James A. Becker '90 Lisa McGrath '79
Nancy A. Belfonti Michael L. McHarg
Nick Belfonti Edward A. McIlmoyle '65
Jeffrey Bell Patrick C. McKeever '08
Jaclyn N. Bellanca '00 Donna McKeown
Krisstopher F. Bellanca '01 Dennis M. McKernan '68
David M. Ben '09 JoAnn McLaughlin '14
Thomas J. Bender '69 John M. McLaughlin '92
Jordan R. Benedict '11 Ryan Mclaughlin
Cindy Bennett Richard McMahon
Donray J. Bennett '05 Frances R. McNally '15
Joyce Benzinger Edward McTague '80
Michele Bernstein Edward J. McTague '17
Braxton Besz James Meakim
Brenda Biddle Naeb A. Mengisteab '16
Jaclyn K. Bittel Lisa Mertz
Scott J. Blair '03, '06 Joseph Mesics '65
Jo Ann Bleeson Michael J. Metzger
Jessica Bleiler '15 Mark A. Michalik '85
Joann Blesson Ronald Midili
Lauren Blesson Susan M. Migatz
Christopher M. Blum Jenifer M. Mihalik
Mark Blum Stephen Mikos Jr.
Elizabeth A. Bodenweiser '87 Dana Miller '03
John J. Bogan Kathleen M. Miller
Stacey Boggs Sherri Miller
Joseph Bolick Gerald K. Millheim
Pamela S. Bolt Courtney Milne
Edward P. Bond Dr. James S. Milne '59
Nicole Bonifas Faith Mitchell
Ann M. Bonner '68 Jaidah Mitchell
Dr. Dennis Bonser '63 Jason Mitchell
Bradley R. Borek '06 Urai Mitchell
Alison M. Botti '02 Staci Moffa '08
Thomas Bowen Frank Molo
Mark E. Bower '10 Brian E. Mondschein
Patricia Boyer Christopher Monico
Paula Boyer Amy Moon
Laura M. Boyko Parelli '05 Carol Moore
Sarah J. Bradford Jacqueline A. Morell '19
Melissa F. Bradley '03 Paul Moretski
Stephen F. Brady Jordan R. Morgan '16
Dale Brenneman George W. Morville
Jill Brenneman Dale R. Moser '78
Stephanie Bresadola '19 Tara Moser
Hannah Brewster Donna P. Mountain
Scott Brewster Danielle B. Mousley '05
Stephanie Brewster Brittney R. Moyer '19
Tyree J. Brickus '05 Mark S. Mull '85
Dr. Richard R. Bright Jr. Jill Mullican
James E. Briski Jr. '00 Sheila Murray
Kelly Broadway Robert A. Muschlitz '65
Norris Broadway Joseph Mustaccio '94
Albert Bronander Kenneth J. Musto
Adam Brooks Lisa Musto
Holly Brooks Mary Jean Musto
Tyler J. Brooks Nicholas A. Musto
Ann Brown Ronald J. Musto Jr.
Autumn Brown Benjamin C. Nace '15
Elizabeth D. Brown '97 Mary A. Neff
Michelle Brubaker Catherine Neumann
Judy M. Brunner Cory R. Neumann '06
Marcy A. Bryson Kelly Neumann
Michael Bucklin Dr. Kristina B. Newport '00
Shari Bucklin-Webber T. Kelley Neyhart Jr.
William R. Buffington Betsy Nice
David W. Bullock Francis A. Nick Jr. '12
Sean D. Burns '15 John P. Nicklous '10
Erik M. Burstein Jessica L. Nieli
Janice Burt Deirdre Nilsen
David Butcher Kelsey Nilsen
Kerri Butcher Patricia Nociolo
Gail E. Byers Christine Norcross
Suzanne E. Byers April M. Norman
Lauren Byrnes Bernard T. Nowotarski Jr. '84
Siobhan Cain-Tarquini Shaun O'Boyle
Erin K. Callaghan '19 Michael C. O'Connor
Jennifer L. Cameron '05 Alex Ogeka
Dean Camp Mitchell D. Ohl '87
Michael J. Campbell Stephen O'Keefe
Terry E. Campbell '75 Jordan R. Olivero '12
Brett E. Canimore James O'Neill
Joseph E. Canone Joseph O'Neill
Ronald Cardinal '68 Nancy O'Neill
Michael C. Carriglitto '97 Michael Oprishko
Megan M. Carson '02 Dr. Stephen Oross III
Paul M. Carson '86 April L. Osterstock
Stephen J. Carson '91 Daniel M. O'Sullivan
Mary L. Caruso Dr. Julie A. Palkendo
Nathan P. Caruso '13 Jill E. Palme '04
Dale J. Cassidy Nicholas J. Palmer '12
Vicky Ceasar Robert Palmer
Peter Cecere Joey Papaleo
Sandra J. Cella Justin C. Parker '01
Sarah M. Cepin '03 Kim Parkins
Linda M. Check '66 Elizabeth Parkins
Albert J. Chiaradonna Kelly J. Parks '88
Daniel Chieffalo Julie M. Parry '00
Catherine Choplin David A. Pasley '85
Rita J. Cipriano '65 Richard J. Passarella
Brenda J. Clancy Robert J. Pastir '96
Don Clark Diane Pastore
Ian D. Clark '08 John J. Pavis
Nora Clark Julie A. Peck
Michelle Clarke Louise R. Pedersen
James F. Clements Brian Peers
Eric S. Clemmer '00 Fran Peesango
Chris Coates Dana R. Peiffer '73
Roseanne Colarusso Bonita Pelliccione
Katherine A. Colburn '11 Scott Pennypacker
Tara Cole Bridget A. Perdoch '18
Katherine Coletta Nicholas A. Pergine '90
Justin M. Collins '04 Charles O. Perkins '68
Lee J. Collins '75 Carolina Peter
Matthew Collons Brian D. Peters
Laura Concannon Kristine A. Petre '91
Michael P. Connolly '10 Anthony J. Petril '19
Ryan J. Connolly '17 Anthony Pettinelli
Patrick J. Conrad '79 Robert Pettinelli
Gary Cook Debra L. Pettinelli
Don J. Cooper '91 Michael J. Pettinelli
Michael C. Cooper Robert B. Pettinelli
Frances E. Corl '78 Mark D. Pfaeffle '16
Ronald L. Corson '63 Daniel T. Pfost '07
Dan Cosgrove Joseph M. Phillips Jr.
Kyle Costello '06 Justin M. Piosa '05
Samantha J. Costello '15 Carmelo Piparato
Carl Coulson Kraig Piper
William Coulter David J. Piscitelli '68
Abigail B. Cox '17 Karen Piscotty
Patrick X. Coyne '08 Kenneth J. Piscotty
Robert Cracknell, Jr. Michael J. Piscotty
Crystal Craley Nanci Piscotty
John P. Cresswell Jr. '69 James J. Pizano Jr.
Dr. Duane A. Crider Dr. Michael J. Pladus '80
Alexandria M. Crigler '11 Carol S. Poggio
Susan Crone Alex Pohlman
Colin Crossley Sydney Pohlman
Bridget M. Crozier Tom Pohlman
Lisa M. Cruz Lia Polites
Gilbert Crystle Josephine Portelli
Julia C. Cummiskey '18 Walter Portmann
Agnes Cupido Timothy J. Potopa '78
Kristin R. Cupido '11 Gary Potteiger
Alaina J. Curry '17 Carolyn Potts
Denise Curto Russell C. Potts
Denise Cusick Joseph Pritiskutch
Daria Custer '97 Michael W. Proietto
Ronald J. Dabravalskie Jr. '90 Sharon R. Proietto
Raymond M. Daniels '77 Thomas M. Pych '85
Terrance A. Davis '07 Robert J. Quinn III '86
Emma Rose DeCaro Daryl S. Radcliffe
Toni Marie R. DeGennaro '00 Heather Radel
Steven D. Degler '88 Brandon V. Raguz '18
Shannon C. DeLade '14 Todd Rapel
Matthew D. Delaney '10 Nancy C. Ratajczak
Nick Della Vecchia Gregory J. Rautzhan Sr. '88
Barbara Delmore Nicole Rearich
Robert J. DeLong '67 David J. Reber Sr.
Georgene Delp Donna Reed
Jen Delp Robert D. Regan '65
Christy E. Demartino '01 Janice N. Regan
Rob Dempsey Jean Reger
Bruce Denlinger Keith Regn
Kayla R. Denlinger '17 Ryan G. Reich '12
Stephen Dennis '10 Ted Reim
William L. Dentler '07 John A. Reisteter
Amy Deresky Daniel C. Remolde
Randy Derr Terry Rescigno
Tara DeShayes Richard T. Reshetar '07
Rebecca C. Desmond '61 Barbara Reynolds
Andrew W. Deutsch '17 Craig J. Reynolds '18
Jessie V. Didier '04 Michael L. Rhoads Jr. '87
Tony M. Didyoung Dr. Glenn W. Richardson Jr.
Louis J. DiLullo '71 Peter W. Riffle '68
Paul DiNardo Joann Rincavage
Sandra Dineen Stephanie Rincavage
Alexander M. DiNolfi '13 William M. Rinnier '03
Stephen M. Ditsky '59 Kimberly A. Rivera
CJ Ditterline Steven Rizzo
Janet L. Doan '99 Donald W. Roach Jr. '76
John T. Doman Jr. '00 Corry L. Robbins '93
Joseph T. Dombroski Heather Robison
Mark W. Domyan '85 Kevin Rodgers
Joseph Donatelli Michelle Rogovich
Denise Donato Tyler D. Rolshausen '14
Mary Donato Leigh Roselli
Christina Donnini Nancy Roselli
Scott A. Dorn '79 Sharon Roselli
Brenda L. Doroskewicz John Ross
Dale Dotterer Lucia D. Rossillo
Keith Dow Dr. Charles F. Roth Jr. '68
Arthur Doyle Matthew J. Rowan '06
Christy Doyle Thomas Rowan
Jeffery Doyle James G. Rozich
Nell Doyle Jessica Rudy
Jennifer L. Dreger-Bonetz '95 Jennifer L. Rush '99
Bernard E. Driscoll II Kyle Russell
Daniel A. Driscoll Patrick Rutter
David Driscoll Nancy E. Rygiel
Eleanor A. Driscoll Renard M. Sacco
Richard Driscoll Bilal A. Salaam '06
Robert J. Dudek '65 Tamara Salazar
David M. Duffy Bryan T. Salvadore '10
Francis P. Dugan Amy K. Sandt
Laura Durdon Barbara K. Sandt
Mike Durdon Andrea E. Santiago
Todd Dusman Matthew L. Santos '03
Bob Eager Sebastiano Saraceno
Victoria L. Ebeling Brian Satola
Bobby L. Eberhart '06 Jan Satola
Timothy Ebersole John L. Saylor '84
Gaylene Ebling Judge Maurice H. Saylor '83
Caitlynne Edwards Bradford L. Schaadt '66
George Edwards Amanda K. Schaeffer '00
Judith M. Egizi Robert D. Schaeffer
Rosemary A. Eikszta Valerie A. Schaeffer
Ryan P. Eisenhart '05 Adam P. Schafer
Michael S. Eisenhart '04 Todd A. Schaffer '90
Kent E. Eisenhuth '06 Todd Schatz
Edward G. Eisenhuth '78 Kenneth Scherer
Lisa Elliot Marci H. Scheuing
Lauren Ellsworth Cheryl A. Schick '72
Lisa Emery-Fogel Glenn Schmehl
Jack Entriken Cassandra L. Schmidt '17
Edward R. Erdman '60 Megan E. Schmidt
Douglas F. Ergood Paul C. Schmitt '02
Rachel L. Eshleman '14 Jennifer Schock '96
McKenzie Fagan '18 Herbert Schoenly
Louis J. Falco '78 Chelsea Schumacher '11
Caitlyn R. Falguera '17 Joan L. Schwartz
Sandra Farcht Samantha L. Scialpi '16
Elizabeth M. Farnsworth '99 Tyler Scilingo
Jamie Fazekas Robert Scruggs
Kathy A. Feltner Keith Scully
Meghan D. Fenningham '06 Jane Scura
Ann Ferkler Katelyn M. Seabold '08
Judith Ferko Elizabeth Seamon
Barbara L. Ferri '94 Clay J. Sebesky '16
Megan Fessler-McCarthy Anthony J. Sedora
Earl G. Fetzer '81 Dr. Thomas L. Seidenberger Jr. '70
Brian K. Fey Marty Sell
Steve Fey Suzanne Selman
Jean C. Fies '89 James Serafini
Matt Fillman Alexis Setley
Joshua W. Fink '06 Ronda Lee L. Seymour '95
Brian Finn Christine M. Shaffer
Jim Finn Karhleen Shank
Sarah E. Finn '98 Robin Shannon
Catherine Fiorelli Arthur Shapiro
Cynthia Fisher Nancy Shapiro
Daniel Fisher Don S. Shaver '84
Monica A. Fisher '12 Ryan Shaw
Robert G. Fisher '95 Tim Sheaffer
Stephen C. Fisher '92 Sandra Shearer
Sydney Fisher Frederick C. Sheeler '84
Christine Fitzgerald Elizabeth Sheets
Tamara Fitzpatrick Deborah L. Sheets-Blasone '87
Daniel Flannery Nicholas Sherman '02
Dayton Flannery Erin Shifflet
Haley Flannery Larry Shifflet
James Flannery Linda Shifflet
Patricia Flannery Mike Shima
Robert Flannery Alison G. Shoemaker
Timothy S. Flannery Thomas C. Shollenberger
Victoria Flannery Tristan Q. Shoopack '18
Rhea Fleckenstein Natalie S. Shultz '14
Wayne N. Fletcher '00 Anna M. Sienko
Amy Flint Howard Barbara L. Sienko '91
Patricia A. Fodi Danielle M. Sienko '16
Jamie L. Foley Adrianna Sigillo
Andrew Folmar Shannon M. Sigle '00
Donald Folmar Diana M. Silvius
Eric G. Folmar Mark Silvius
Ernani V. Forchetti Anne Simms
Christopher Forno Leigh-Ann Simms
Maureen E. Forte '10 Samantha Simms
Myrl E. Forth Jr. Julie A. Sinke '08
Charles Fox Kelly G. Skiptunas
Chase L. Fraley '13 Michael P. Skrocki
Megan A. Frantz '89 Ronald Skrocki
Anthony M. Fratanduono '19 Mark A. Smakulski '89
Melanie B. Fratanduono Joseph Small
William Fritz '81 Kelly Small
Dr. Lisa M. Frye '90 Rachael Small
Greg Fulkerson '05 Matthew Smircich '02
Philip Furman Alexis N. Smith
Sarah Gabriele '19 David M. Smith
Roman R. Gackowski '87 Edward M. Smith '87
Lorraine Gajewski Emily Smith '19
Kathryn E. Gallagher '11 Patricia Smith
Michael J. Gallagher '14 Ronald J. Smith III '17
Robert A. Gallo Jr. Alison M. Snell '09
D. Robin Gardner Kristin A. Snider '08
Sarah Gardner Eric M. Snook '99
James H. Gaston III '69 Mark Snyder
Sonya Gatehouse Mary Lou Snyder
Raymond F. Geiger Jr. Steven M. Snyder '94
Raymond Geiger Tim E. Snyder '82
Renee M. Geiger Annmarie Sodl
Jason Geisinger Mary Sodl
Patricia Geisinger Rudolph Soltis Jr.
Sonya S. Geisinger Wayne Sourbeck
Charles J. Gephart Jr. Wayne Sourbeck
Dr. David A. Geppert Sr. '80 Robert H. Spang '64
Justin P. Germani '11 Robin Spector
Marissa Giancola Chris Spencer
Holly C. Gibson '09 Joseph E. Spingler '95
Sharon Gilbert Michael Staley
Edward Gillette Morgan V. Staley '18
Edward Gincauskas Molly Stanley
Adrienne Giordano Jeff Starsinic
Lawrence F. Glanski '86 Melissa Staub
Dorothy Glasgow Robert J. Staub
James M. Glatz '88 Kelly M. Stearn '07
Gerard J. Gleeson '10 Dave A. Steckel '82
Dennis Glynn Donald B. Steffy '59
J. M. Gober Arthur Stegen
Christa Golden '15 Susan Stegen
Glenn Golden Bill Steirer
Bradley Goodrich Holly A. Stephans '09
Craig M. Goodson Rachel A. Stephens
Anna Gordan Kenneth R. Steward '88
Gavin Grabias Jackie Stezzi
Daren Grande Timothy Stezzi
Elana Grande LT Cindy L. Stimpfel '92
Amanda M. Grant '05 Kathleen Stoltz
Thomas J. Grant Sr. Lisa M. Stoltzfus
Todd A. Greenawalt '89 MacQuarrie Stone-Folmar
Dale Greenly Christopher A. Storck '89
Dean Gregory '17 Kyle C. Stoudt '14
Theresa M. Grentz Raymond J. Stowell
Gary E. Grimes '73 Rick R. Stroup '77
Stephanie M. Grimm '10 Heidi Stupka
Gary L. Gristick '85 JoAnn Stupka
John Grozinski Maoz H. Suez '04
J David Gulati II Emma G. Sullivan '16
Doris B. Gump Robert I. Sutton Jr. '96
John R. Gump Matt Swift
Jeffrey S. Gumpert '76 Steve Swift
Michael R. Gumpert '76 Thomas Szilagyi
Dr. Ann T. Gundry '81 Vickie S. Takats
Xavier Gutierrez '19 Maryann A. Tarnopoll
Carl J. Haberstroh '81 Joan Taschner
Earl M. Haddix Renee Taschner
Donald R. Hadley '68 Jennifer M. Tate
Chad A. Haegele '19 Brian Taylor '17
Charles J. Hafer Cathy Taylor
Steven B. Hahn Michael Taylor
Andrew W. Hall '79 Cynthia A. Telenko '88
Bruce D. Hall Jr. '06 Robin Terrett
George Hallman Gregory Tetlak
Justin J. Hallman Bonnie Thomas
Brian Hamill Andrew L. Thompson '17
Emily K. Hamm '00 Brett Thorius
Edin Hamzic Cassie Thorius
Brittany C. Harman '13 Linda Thurber
Brian R. Harris '99 David C. Tidey '06
Snuggie Harris Jim Tierney
Sandra Harrison Monica A. Tierney '02
Theodore Harrison Douglas J. Tomel '75
Joseph W. Haughey '07 Jennifer L. Tomel '97
Dr. Kenneth S. Hawkinson Chief Bernie L. Townes '82
Joanna M. Hayes '09 Charles R. Townsend
Samantha C. Hayes '11 Sharon E. Townsend
Tom Haynes Brenda L. Trabosh
Robert Heck Joseph E. Tralies
Patricia M. Heckman Robert A. Tranquillo '93
James Hedtke Mary Ann Tremba '60
Marcy A. Heere George W. Troemel Jr. '87
Michael K. Heere Jr. Robert J. Tronolone '85
Matthew C. Heffelfinger '07 Teresa Trozzi
R. Scott Heffentrager '90 Catherine M. Truett
Seth C. Heffner Michele Tylor
Troy M. Hein Dan Ulrich
Mary E. Heitmann Crystal Underkoffler
Elizabeth Helder Bunch Georgia Urban
Robert C. Heller '81 Angela L. Usner '99
Thomas Henderson Christine Van Vliet
Chris Henn Mercedes M. Van Wagner '08
Jason J. Henshaw '11 Nick Vasger
Lindsay M. Heron '10 Daniel E. Velez '04
Ray Herr George Veneziale
D. Jane Hess Ila J. Verdirame '81
Gordon Hickman Mary Beth Versaci
Jeremy T. Hileman '19 Russ Versteeg
Lee L. Hill Anthony Vicari
Everth Hincapie Dan Villanti
Walter M. Hoderewski '69 Randy M. Vite '13
William Hodges Susan Vivirito
Mary K. Hoffman Tracy I. Vivo
Elizabeth M. Hollenbach Mike Wade
Joshua T. Holly '04 Prof. David D. Wagaman '80
Timothy Holmes Morgan E. Wager '01
Chardonnay A. Hope '18 Judith L. Wagner
Madison E. Houseal '15 Lindsey Wagner
Dana G. Howard Steve Wagner Sr.
Terry Howe David E. Waligurski Jr. '85
Wendy Howe Keio G. Walsh
Karen Howk Maria Walsh
David Hrinak Jr. Edward A. Wanner
James F. Hubbard Christopher Ward
Christopher Hubler Megan Ware
Sloane Hubler Brian M. Warren '11
Christine Hughes Bartholomew F. Wasiolek '91
Richard D. Hughes Erin J. Waters-Trasatt '08
John E. Hults '79 Venus Watkins
Timothy T. Hurd '91 Robert T. Watrous
Everett L. Hutchison Patricia E. Weaver '67
Emile G. Ilchuk '59 James F. Webber
Nancy Ingram Elijah P. Weeks '13
Norman A. Inkpen Jr. '70 Keith Weiser
Stephanie Insogna '12 Joseph Weissinger
Jamie Intrieri Carolynne E. Wenger '11
Loretta M. Irvin '83 Chris Wentz
George R. Jackson Jr. Linda Wentz
James B. Jackson Steven J. Wentz '11
Roger J. Jackson Jr. '90 Craig West
Wayne Jackson Samuel D. Westmoreland '66
Linda Jacobs Kenneth Wetzel
Daniel James Bill Whalen
Carson Jarvis Jim Whalen
Tajier B. Jefferson Richard J. Whalen
Ewin S. Jenkins '03 Keegan White
Laughlin B. Jennings III '93 Dawn Wiatr
Tamara A. Jennings '19 George Wicks
Trista B. Jester Samuel A. Wierman '74
Martha D. Johnson Daniel P. Wilde '07
William L. Johnson Patricia F. Willbanks
Kayla M. Jones '12 Frank R. Williams '76
Patrick Jones Maurice Williams
Larry Jordan Kimberly D. Wilson
Pierre-Oliver Joseph Scott Wilson
John J. Joyce '84 Thomas Wirick
Brenda Junker Janet Wise
Jodie Justus Roxanne Wolf
Robin Kahl Stacy Wolf
Edward Kaisinger Kelli Wolfel
Amy M. Kakaley '01 Shawn Wolfel
Francis Kane Julie D. Wolff
John J. Karo Jr. '55 Rich Wolff
Kyle R. Kaschak '06 Sylvia E. Wolff '57
Christine Kasper Frank Wolfgang
Martin J. Kasper Don C. Wolski '82
Donna Katzgrau Judy Wood
Kimberly A. Katzgrau '17 Michael L. Woska
Kristin Keating Bettie M. Wright
Patrick J. Keenan Colleen Wynne
Dr. Kimberly A. Keenan-Kirkpatrick Stephanie M. Wyzykowski '10
Krista L. Keim '89 Aly York
Phoebe N. Kelleher '79 Thomas J. York '84
Anthony Kelly '15 Travis J. York '13
Mary E. Kelly '74 Daniel Yost
William Kelly Deborah Young
Kimberly R. Kelty '08 Rian Youwakim
Michael J. Kernicky Dave Zapotocky
Richard Kerr Lisa A. Zazo
Gene G. Kershner '60 Daneane M. Zeller
James R. Ketner George Zettlemoyer
Theresa Khan-Malek Dr. Robert C. Ziegenfus '65
Olivia G. Kieley '17 Joann Zielinski
Christopher B. Killinger '05 Kimberly T. Ziminsky
Barry King Regina E. Ziminsky
Devonte King '16 Erin Zimmerman
John C. Kinsky '68 Advantage Point, LP
Corinne Knappenberger All Health Chiropractic Center Inc.
Deon Knecht AlphaGraphics Lehigh Valley
Rebecca C. Knepp '06 Armetta's Restaurant
Molly E. Knisely '00 Arrow Crating and Packaging Co.
Kevin S. Kochersperger Auld & Associates Investigations Inc.
Scott A. Kolumber Becker Funeral Home
Courtney A. Konowal '18 Best Honeycutt, PA
Jill L. Koose Bright Beginnings Child Care Center, Inc.
Linda S. Kotran '70 Cardiovascular Associates of the Delaware Valley
Tibor Kovac Carney's
Karen Kramer CGF Insurance
Mark J. Krauter Colibraro Nursery
Melissa C. Kravet Colossal Sports Academy
John Kuehn Cresswell Brothers General Contractors, Inc.
Stephen G. Kuhn '89 Curb 2 Roof Home Inspection LLC
David F. Kunkle '81 David Geppert Recycling, Inc.
Scott W. Kupec '01 Enterprise Holdings
Joseph A. Kuronyi '65 FAAR Group, Inc
Jeanette LaBianca Fedele Contractors
Bryan Lake Fleetwood Bank
James P. Lake Jr. Gannon Chimney Repair
Shaun R. Landis '03 Glen's Car Care, Inc.
Laura-Ann Lane Gregory J. Rautzhan Insurance Agency Inc.
Terry Lane Harbor Stone Construction Co. LLC
Donald D. Langdon '09 Hubler Sandwich Co
Jason R. Lanter Iron Horse Landscape LLC
Karen A. Lapkiewicz '20 Janelle Restaurant & Catering Hall
Kathryn J. Lasater Kittatinny Regional HS
Paula M. Lasky KLM Benefits Group Inc
Mark Laudenslager Logan & Associates, Inc.
David C. Lauer '80 Maes LLC
Elizabeth L. Laurenzano Manufacturer's Diversified Services LLC
Judith A. Lawes Messina Lawn Care, Inc.
John F. Lawlor '86 Michael J. Stack, JR., PC
Victoria Lawrence-Milevoi Monaghan Group of Kutztown, Realtors
Mike Lebo Optimist Club of Kutztown Foundation Inc.
Jennie Lee PDC Athletics
W. Thomas Lees '85 Penny Inc
Capt. Bryan H. Leese '93 Penteledata Limited Partnership
Christopher C. Leese '95 Pohl Railroad Materials
Shawn A. Leh Project Printed
Caitlin Leppert '18 Punto Rojo Bakery
Erik L. Leppert '97 Rossillo Landscaping, Inc.
Donald F. Lesher '59 Ryly's Service Center
Shirley L. Leverington Sandra V. Young Bookkeeping Services, LLC
Andrew Liebenthal Saucony Creek Grille & Catering
Maria E. Limosnero '92 Scatton's Heating & Cooling, Inc.
Jayne Lindgren Schwab Charitable Fund
Dave Linsalata Solutions Logistics Inc
David Linsalata Sport of Fitness, LLC
Dr. Vincent R. Liott Jr. '05 Spring Ridge Financial Group LLC
Karen Lipowski Sub Stop
Marian Lippert TBK Contracting LLC
Loretta A. Logrippo TGF Screenprinting
  The Pub of Main
  Tilden Manufacturing, Inc.
  Tips & Taps, Inc.

 

Copyright © 2019 Kutztown University Foundation